KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186242
nr 1518 6242
A. Bobeck, Hamnmotiv. Signerad. Olja på pannå. Signerad, daterad -45,45x39 cm, yttermått inklusive ram: 56,5x50,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:20:50
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)